четвер, 27 серпня 2015 р.

Засідання методичної студії вчителів фізики й математики
       26.08.2015 року на базі Маловисківської ЗШ№4 І-ІІІ ст.. відбулося серпневе засідання вчителів фізики та математики району з проблеми:«Якісна середня освіта як запорука успіху України в майбутньому». За словами Редьярда Кіплінга «Освіта–найвеличніше з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найвищої якості. Інакше вона абсолютно даремна».
Під час засідання методист Подручна С.М. висвітлила питання «Стан і перспективи розвитку природничо-математичної галузі освіти Маловисківського району в контексті реалізації Державного стандарту», Мелішкевич Л.Б. та Кучер В.М. розповіли про запровадження нової програми та підручників для 7 класу шкільного курсу «Фізика» та «Математика», В.О. Руденко поділилася досвідом роботи з питання дистанційного навчання учнів через власний блог, Горденко Т.А. презентувала колегам методичні напрацювання творчої групи вчителів фізики, Бондар І.Ю. надала рекомендації щодо використання у своїй роботі технології перевернутого навчання, а Нечипуренко Т.А. підготувала експрес – інформацію про новинки фахової методичної літератури.
Голови РМО вчителів математики (Ракул Л.А.) та фізики (Тасенко С.Д.) накреслили основні завдання щодо реалізації змісту методичної проблеми на 2015-2016 н.р.

Немає коментарів:

Дописати коментар